Mystic Falls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mystic Falls
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Aeg


Aasta: 2014
Aastaaeg: Suvi (jahe ehk temperatuur 10-18 kraadi)
Kuu: August

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Püh Nov 30, 2014 5:00 pm
Latest topics
» Blooooooooood..
Blooooooooood.. Emptyby Rhea Dragon Nelj Dets 11, 2014 4:21 pm

» Raamatukogus niisama.
Blooooooooood.. Emptyby Lacey McArthur Kolm Dets 10, 2014 8:06 pm

» Amps..amps-amps?
Blooooooooood.. Emptyby Xavier Hood Esm Dets 08, 2014 2:50 pm

» ChatChatChat
Blooooooooood.. Emptyby Rainy Sky Esm Dets 08, 2014 2:38 pm

» Kose ääres
Blooooooooood.. Emptyby Lacey McArthur Püh Dets 07, 2014 10:13 am

» In the Mystic Grill
Blooooooooood.. Emptyby Lacey McArthur Laup Dets 06, 2014 4:52 pm

» Vaikuses ja rahus?
Blooooooooood.. Emptyby Rosalyn Santiago Reede Dets 05, 2014 8:38 pm

» Rainy album
Blooooooooood.. Emptyby Rainy Sky Reede Dets 05, 2014 3:45 pm

» Rainy suhted
Blooooooooood.. Emptyby Rainy Sky Reede Dets 05, 2014 3:41 pm

» Ootamatu kohtumine
Blooooooooood.. Emptyby Dustin Choi Reede Dets 05, 2014 4:55 am


 

 Blooooooooood..

Go down 
2 posters
AutorTeade
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 2:52 pm

Rhea tuli baari teadmisega ,et ta joodab täna ühe kuuma kutti täis ja joob peale seda tema verd. Neidis oli üks neist kes enamasti toitus inimestes aga kunagi ei tapnud neid. Kellel oleks ikak vaja laipasid. Kergem oleks inimesed hüpnotiseerida ja kõik oleks korras.
Elizabethil oli seljas suvine kleit, kõrged kontsad ning tema hetkel roosad olevad juuksed langesid tema seljale.
Ta astus baari sisse ning paljud mehed jäid teda vaatama. Tavaline juhtum ,mis juhtub alati kui neidis sisse astub. Rhea suundus baari leti äärde ja kavatses endale ühe joogi tellida. Seda ta ei teadnud kas tema 'poisil' oli täna vahetus või ei. Tüdruk toetas enda tagumiku maha ja hüüdis:"Üks siider!".

OT: Holden, kuule kas see sobiks kui Rhea kasutaks Holdeni kui enda 'verepanka' aga kustutaks tema mälu peale seda? Või sulle see ei sobiks?
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Holden McArthur
Inimene
Holden McArthur


Postituste arv : 29
Join date : 30/11/2014

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 3:43 pm

Väljas oli jahe, liiga jahe sellise aja kohta. Mees oli leti taga, seljas tavapärase T-särgi asemel helebeež kampsun, mille varrukad olid küünarnukkideni tõugatud. Ta lasi kraanist pindisesse õlleklaasi tumedat õlu, mille peal oli ka kerge kiht vahtu. See tehtud, andis ta soovitu kliendile, kes viskas letile ühe rahatähe. Mees võttis selle vastu ning keeras end hetkeks, et sellest jootraha enda topsi panna. Jootrahapurki ei saanud letil hoida, liiga palju näppe, kes tahtsid sealt oma osa. Kuulnud järjekordset tellimust, pööras ta end ümber, et näha Rhead. "Pirni või õuna?" küsis mees, kallutades pead kergelt paremale, huulil istumas kena muie.

OT:Sobib suurepäraselt.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 4:11 pm

Kuna vampiirid ei tunneta külma ei olnud neidise jaoks jahe ilm. Kui Holden neidist kõnetas pööras ta enda pilgu leti suunas ning muigas kergelt. "Pirni," vastas ta poisile ning toetas enda käed letile. "Niiet täna on siis jällegi sinu vahetus. Kas sa üldse kunagi puhkad ka või?" päris Rhea kuigi teda see väga ei huvitanud. Ta jäi poissi vaatama ning sättis korraks enda juukseid ning siis viis enda pilgu üle saali.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Holden McArthur
Inimene
Holden McArthur


Postituste arv : 29
Join date : 30/11/2014

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 4:34 pm

"Sul jahe ei ole?" küsis noormees, võttes klaasi, et sinna vaadist pirnisiidrit lasta. Õlu ja siider oli neil vaatides, teised joogid tuli pudelist välja kallata. "Üks töötaja jäi haigeks, ma tulin asendama, kes ikka lisarahast ära ütleks," arvas Holden naeratusega. Ta pani siidriklaasi naise ette. "See on minu kulul," lubas mees. See mõni dollar teda ära ei tapa, pealegi oli Rhea selline tore inimene, kellele võis välja teha. "Mis sul täna plaanis on?" uuris mees.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 4:45 pm

Neidis vaatas korraks enda riietust ja lausus:"Ei ole jah külm." Rhea võttis klaasi kätte ning lonksas klaasist koheselt paar lonksu. Peale seda pani ta klaasi letile. "Mis mul täna plaanis on?" kordas neidis poisi öeldud, tegi väikese pausi ning vastas:"Vaatab mis õhtu ette toob. Kindlaid plaane mul ei ole." Neidis pani enda ühe jala üle ning sõnas:"Aga mul on tunne ,et sa mõtled mu jaoks midagi välja." Rhea naeratas poisile flirtivalt ning jõi enda siidrit.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Holden McArthur
Inimene
Holden McArthur


Postituste arv : 29
Join date : 30/11/2014

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 5:08 pm

"Ma ei saa sinust ikka üldse aru, isegi mina, kes ma võin lumes vajadusel paljajalu käia, arvan, et täna on liiga jahe," mainis mees. Üks neiu tuli Mojitot tellima, seega lõpetas Holden hetkeks nende vestluse. Võõra teenindamise juurde käis otseloomulikult ka flirt, ainult nii sai ta head jootraha, milline neiu ei tahaks ühe kena baarmeni tähelepanu? Mojito valmis, lisas ta joogi sisse ka kaks musta kõrt ning pani kokteili letile. Selle eest raha kätte saanud, keskendus mees jälle Rheale. "Ma saan kahe tunni pärast lahti, kui sa oled siis veel vaba, võime ju minu juurde minna," arvas mees. Ilmselgelt sai Rhea aru, mida Holden sellega silmas pidas, ta ei kutsunud naist kohvile ega magustoidule, nojah, tegelikult kujundlikult miks mitte.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 5:41 pm

Neidis naeris kergelt. "Tundub ,et ma kannatan rohkem külma kui sina," lausus ta salakavalalt. Kui Holden tema juurest lahkus viis Rhea enda pilgu neidisele kes jooki tellis. Muidugi flirtis Holden selle neiuga aga tüdruk ei teinud sellest välja. Ega Holden ja Rhea paar ole või midagi. Peagi aga mees naasis ning andis talle meeldiva vastuse. "Eks ma siis ootan," vastas Rhea ning jõi enda jooki. Aeg läks kiiresti ning kaks tundi möödusid kiirelt. Selle ajajooksul jõudis neidis ära juua 5 klaasi täit siidrit. Inimesena oleks ta maani täis aga noh, vampiirile ei mõju alkohool nii palju.
"Oled valmis minema?" küsis neidis kui kõik olid baarist lahkunud ja kell oli hiline.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Holden McArthur
Inimene
Holden McArthur


Postituste arv : 29
Join date : 30/11/2014

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 6:43 pm

"Vist küll," tõdes mees. Talle oleks meeldinud ka selline kõrge temperatuurilävi, kus ta võib ka jahedaga vaid T-särgiga ringi lasta. Oleks täitsa tore. Et mees kallas ise neiule jooke, sai ta täpselt aru, mitu Rhea oli ära joonud.
"Mitte, et see minu asi oleks, aga... Sa jõid iga poole tunni peale vähemalt siidri, isegi rohkem. Kas sul on alkoholiga probleeme või... Ometi sa oled kaine," ei mõistnud mees. Ta ei teadnud küll ühtegi teist neiut, kes suudaks nii kiiresti 2,5 liitrit siidrit ära juua. Siider läks ju vaadist ka pindistesse klaasidesse. Isegi hea pidamise juures peaks naise olek olema pisut uimane.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 6:56 pm

Neidis kõndis mehe juurde ja sõnas:"Mul ei ole alkohooliga probleeme. Ma lihtsalt tahan lõbutseda." Rhea tegi enda flirtivat nägu ning lausus:"Aga ärme räägi nii mõtetutest asjadest,vaid lähme õhtu parima osa juurde." Tüdruk oli poisile vägagi lähedal. Elizabeth tõusis kikivarvukile ning surus enda huuled vastu poisi huuli ja suudles poissi kergelt.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Holden McArthur
Inimene
Holden McArthur


Postituste arv : 29
Join date : 30/11/2014

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 7:19 pm

OT: Alkoholiga Wink

"Kindel? Nii räägivad just alkohoolikud," arvas mees muigega. "Ah et mõttetu," kordas noormees ning suudles naist vastu, hoides käsi Rhea pihal. "Lähme nüüd minu juurde, baari ees suudelda on küll hollywoodilik, aga mu korteris on mugavam," arvas Holden, tõugates ühe roosaka juuksesalgu neiu näo eest. "Lähme, ma tulin autoga," lisas mees ning kõndis mööda tänavat edasi, kuni vajutas puldist uksed lahti. Tegemist oli ühe vana Toyotaga, mis ajas asja ära. Neil läks aega umbes 10 minutit, kuni jõudsid kortermajani, kus ka mees elas.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 8:13 pm

OT: Ups.. Very Happy

Rhea suudles veel veidike poissi ning eemaldus siis ka ise. Neidis naeris kergelt selle üle ,et nende suudlus baari ees on hollywoodilik. Beth muidugi järgnes mehele ning kui uksed olid avatud, potsatas ta autosse sisse. Veidike aega sõitu ning nad olidki kohal. Rhea väljus autost ning jäi kortermaja vaatama. "Siin sa siis eladki?" küsis tüdruk ning vaata moormeest muiates.

Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Holden McArthur
Inimene
Holden McArthur


Postituste arv : 29
Join date : 30/11/2014

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 8:56 pm

"Siin," kinnitas mees. "Teine korrus, korter number neli," lisas Holden ning ta kõndis Rheaga enda korterini, kuni ta selle avas, et naine enda ees sisse lasta. Mees pani esikus lambi põlema ning lukustas ukse enda järel, et mõni tahtmatu külaline ei ilmuks kohale. "Mis meil pooleli oligi?" küsis mees muigega ning ta suudles neiut ja hakkas liikuma vaikselt magamistoa poole, mis asus üsna lähedal. Holdeni käed olid naise pihal ning noormees tundis naise huuli enda omade vastas.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyPüh Nov 30, 2014 9:17 pm

Rhea kõndis trepidest üles ning peagi jõudsid nad mehe korterini. Holden avas ukse ning neidis astus sisse. Korter oli päris korralik. Kui noormees ukse sulges pööras tüdruk end tema poole ning muigas." Tahad vältida tahtmatuid külalisi,jah?" päris neidis ja surus enda huuled vastu poisi omi. Enda käed pani ta poisi õlgadele ning lasi Holden'il end magamistoa poole 'vedada'. Rhea liikus ise ka kaasa ja veidikese ajapärast olidki nad juba magamistoas. Neidis tegi vähe tugevama lükke ning poiss oligi voodipeal pikali. Ise ronis ta koheselt poisile otsa ning jätkas suudlemist. Käed aga liikusid üle poisi keha.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Holden McArthur
Inimene
Holden McArthur


Postituste arv : 29
Join date : 30/11/2014

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyEsm Dets 01, 2014 3:55 pm

Holden oli pisut üllatunud, kui Rhea ohjad haaras. Ei, see ei tähenda, et see ei oleks noormehele meeldinud, voodi peale kukkumine pani Masoni muigama. "Oled sina alles hoos," mainis Holden ning ta libistas käed naise reitele kleidi alla. Holden liikus suudlustega Rhea kaelani ning käed peatusid lõpuks tüdruku tagumikul. Holden mõtles, et peaks kuidagi tüütutest riietest lahti saama, need vaid takistasid mehe tegevust.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyEsm Dets 01, 2014 4:35 pm

Rhea ainult muigas poisi lause peale. Tüdrukule meeldib kui ka tema käes vahepeal ohjad on. Ka Elizabeth tahtis riietest vabaneda ning ta alustas Holdenist. Kui mees tema kaela suudles, üritas Rhea mehe kampsunit lahti saadi. Algul oli see veidike keeruline aga peagi sai neidis sellega hakkama. Koos kampsuniga sai ka eemaltatud ülejäänud mehe ülemised riided.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Holden McArthur
Inimene
Holden McArthur


Postituste arv : 29
Join date : 30/11/2014

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyEsm Dets 01, 2014 5:13 pm

Holden ajas end istukile ning leidis kobamisi üles kleidi luku, mis ta lahti tõmbas. Oleks mees vaid teadnud, et tema voodis oli praegu vampiir. Mason libistas kleidi naise õlult, aidates ka tüdruku käed tülikast riideesemest välja. Holden kallutas pead, et naise õlgadele suudlusi kinkida, see tüdruk suutis ta täiesti hulluks ajada. Noormees oli kindel, et see õhtu lõppeb vaid ühel moel, verepanga mängimine ei olnud küll ta mõtteis.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyEsm Dets 01, 2014 5:40 pm

Kuna poiss ajas end istukile, pidi seda tegema ka neidis. Rhea ukerdas kuidagi end, sealt kleidist välja. Kui poiss tema õlga suudles, tekkis neidisele suur verejanu ning tema hambad tungisid veidike esile. Aga Rhea tahtis veel veidike lõbutseda ning, sellepärast sundis ta hammastel tagasi minema. Rhea muigas ning ajas enda kaela kuklasse. Talle meeldis, see mida poiss talle tegi. Rhea pani enda ühe käes poisi õlale ning teise, tema rinnale. "Sa peaksid ka enda viimasest asjast lahti saama," sõnas neiu muiates.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Holden McArthur
Inimene
Holden McArthur


Postituste arv : 29
Join date : 30/11/2014

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyLaup Dets 06, 2014 12:24 pm

Mees kuulis naise fraasi allesjäänud riideesemete kohta. "Mkm," teatas Holden kerge pearaputusega. "Mitte enne, kui sinu pesu lõpetab minu põrandal," vastas noormees enesekindlalt ning avas ühe käega Rhea rinnahoidja ja aitas selle tüdrukul seljast, et see siis maha kukutada. Noormees läks siiski ka enda pükste kallale ja varsti oligi Holden sünnipäevaülikonnas.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. EmptyNelj Dets 11, 2014 4:21 pm

Neidis muigas. Küll need riided ka peagi lähevad. Kui poiss oli enda aluspükstest vabanenud lükkas neidis poisi uuesti pikali. Peagi sai ta ka enda aluspükstest lahti. Rhea ronis poisile otsa, ning lasi Holdeni peenisel tüdruku tupp minna. Vaikselt hakkas Rhea end poisi peal liigutama.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Sponsored content





Blooooooooood.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blooooooooood..   Blooooooooood.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Blooooooooood..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Mystic Falls :: Mystic Falls :: Mystic Grill-
Hüppa: