Mystic Falls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mystic Falls
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Aeg


Aasta: 2014
Aastaaeg: Suvi (jahe ehk temperatuur 10-18 kraadi)
Kuu: August

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Püh Nov 30, 2014 5:00 pm
Latest topics
» Blooooooooood..
Keskväljakul. Emptyby Rhea Dragon Nelj Dets 11, 2014 4:21 pm

» Raamatukogus niisama.
Keskväljakul. Emptyby Lacey McArthur Kolm Dets 10, 2014 8:06 pm

» Amps..amps-amps?
Keskväljakul. Emptyby Xavier Hood Esm Dets 08, 2014 2:50 pm

» ChatChatChat
Keskväljakul. Emptyby Rainy Sky Esm Dets 08, 2014 2:38 pm

» Kose ääres
Keskväljakul. Emptyby Lacey McArthur Püh Dets 07, 2014 10:13 am

» In the Mystic Grill
Keskväljakul. Emptyby Lacey McArthur Laup Dets 06, 2014 4:52 pm

» Vaikuses ja rahus?
Keskväljakul. Emptyby Rosalyn Santiago Reede Dets 05, 2014 8:38 pm

» Rainy album
Keskväljakul. Emptyby Rainy Sky Reede Dets 05, 2014 3:45 pm

» Rainy suhted
Keskväljakul. Emptyby Rainy Sky Reede Dets 05, 2014 3:41 pm

» Ootamatu kohtumine
Keskväljakul. Emptyby Dustin Choi Reede Dets 05, 2014 4:55 am


 

 Keskväljakul.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Rosalyn Santiago
Libahunt
Rosalyn Santiago


Postituste arv : 51
Join date : 30/11/2014

Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Keskväljakul.   Keskväljakul. EmptyPüh Nov 30, 2014 6:11 pm

Rosalyn oli niisama läinud linna kesväljakule ning istus siin ühel vabal pingil. Ta ei tundnud siin linnas eriti veel kedagi seega tal ei olnud päevasel ajal eriti midagi teha. Tüdrukul ei olnud isegi kodu, kus aega veeta kui aus olla. Ta otsustas õhtuks leida omale mõne tühja koha või siis kellegi oma uue sõbra käest paevarju küsida. Eks näis, mis tüdruk päeva lõpuks otsustab. Ta ohkas ja vaatas lõpuks enda ette maha. Tal oli igav ja ta ei osanud sellega igavusega midagi peale hakkata ka.

OT: Rhea.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskväljakul.   Keskväljakul. EmptyPüh Nov 30, 2014 6:35 pm

Rhea tuli just poest ning tal olid käes toidu kotid. Kuigi neidis oli vampiir pidi ta ka söögist toituma. Ainult verest ei piisanud. Tüdruk tundis juba kaugelt imeliku lõhna aga ta ei saanud pihta ,et see kuulus libahundile. Mystic Falls'is pole juba mitmeid aastaid libahunte olnud ning seega on neidisel libahundi lõhn veidi meelest läinud.
Kuna kotid olid raske otsustas ta ,et toetab enda tagumiku nii kiiresti kui võimalik mingile pingile. Kuigi selle pingi peale kuhu Rhea potsatama istus oli juba mingi neiu, ei plaaninud Rhea lahkuda. Ta pani enda kotid maapeale ja lausus:"Ma vihkan poes käimist."
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Rosalyn Santiago
Libahunt
Rosalyn Santiago


Postituste arv : 51
Join date : 30/11/2014

Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskväljakul.   Keskväljakul. EmptyPüh Nov 30, 2014 9:46 pm

Rosalyn kuulis küll, et keegi istus tema kõrvale pingile aga esialgu ei teinud sellest väga väljagi. Rosa viis peale tüdruku lauset siiski temale. "Em vist küll kh. Pole ammu korralikult poodlemas käinud kui aus olla," lausus ta seal vastuseks muigega ja ohkas siis. Tema puhul oli takistuseks raha. Tüdrukul ei olnud seda eriti.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskväljakul.   Keskväljakul. EmptyEsm Dets 01, 2014 2:01 pm

Neidis toetas enda selja vastu pingi seljatuge ning vaatas tüdrukut. "Pole jah, poodlemine pole minu jaoks ning ma käin võimalikult vähe poodlemas," selgitas neiu. Rhea tõmbas õhu sisse ning tema ninas lõi laiali koera lõhn. "Kas sa ei tunne imeliku lõhna? Sellist koera lõhna," küsis tüdruk ja jäi Rosalyni vaatama.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Rosalyn Santiago
Libahunt
Rosalyn Santiago


Postituste arv : 51
Join date : 30/11/2014

Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskväljakul.   Keskväljakul. EmptyEsm Dets 01, 2014 2:57 pm

Rosalyn vaatas tüdruku poole ning noogutas arusaadavalt poodelmjse koha pealt. "Tead Ei tunne. Peaks tundma?" Küsis ta seal nüüd lõpuks. Ta oli libahunt, seega pmst koerlane ja ta ei tundnud eriti enda lõhna nii nagu seda teeb vampiir. Ega Rosa ei ole varem nii lähedalt vampiiriga kokku puutunud seega see lõhn on talle võõras tegelt.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskväljakul.   Keskväljakul. EmptyEsm Dets 01, 2014 3:11 pm

Rhea hakkas aina rohkem õhu sisse hingama ning peagi lõi tal peas pirn põlema. "Sa oled libahunt," ütles neidis naerdes ja vaatas tüdrukut. Nüüd sai ta aru ,miks ta tundis koera lõhna. "Mystic Fall'sis pole juba aastakümneid libahunte olnud," ütles Rhea lisaks. Tüdruk käitus rahulikult aga oli valmis vajadusel ründama. "Aastal 1980 aeti Mystic Fall'sist kõik libahundid minema," lisas Elizabeth veel juurde.
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Rosalyn Santiago
Libahunt
Rosalyn Santiago


Postituste arv : 51
Join date : 30/11/2014

Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskväljakul.   Keskväljakul. EmptyEsm Dets 01, 2014 3:42 pm

Tüdruk kuulas huviga tüdruku juttu seal. Ta ei teadnud sele linna ajaloost eriti midagi juu. "Ahah. Ega ma ei hammusta sind. Ole rahulik," lisas naeratades. Ta hammistas vaid siis kui sa talle närvidele hakkad või ajad ta vihaseks. Rosa ohkas ja vaatas niisama taevasse. "Sa oled siis ilmselt vampiir jah?" Küsis ta kuigi aimas juba seda.
Tagasi üles Go down
Rhea Dragon
Admin/vampiir
Rhea Dragon


Postituste arv : 72
Join date : 19/10/2013

Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskväljakul.   Keskväljakul. EmptyEsm Dets 01, 2014 4:58 pm

"Ega ma mingit libahunti kardagi," lausus tüdruk veidike mürgiselt. Rhea haaras enda poekotist ühe joogi, avas selle ning võttis sealt paar lonksu. "Muidugi olen ma vampiir," sõnas neidis ja vaatas libahundi tüdrukut. "Ma olen juba... üle sajandi siin elanud," ütles Rhea aga lisas koheselt juurde," kuigi vahepeal pidin lahkuma kuna ma ju ei vanane ning inimesed hakkasid kahtlustama."
Tagasi üles Go down
https://thevd.forum.co.ee
Rosalyn Santiago
Libahunt
Rosalyn Santiago


Postituste arv : 51
Join date : 30/11/2014

Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskväljakul.   Keskväljakul. EmptyEsm Dets 01, 2014 7:46 pm

Tüdruk ohkas ja vaatas niisama taevasse edasi, kus ei olnud hetkel mitte kui midagi, isegi pilvekest ei olnud näha hetkel. Üsna pea vaatas ta maha tagasi. "Ahah, mina sattusin täna alles siia linna. Täitsa juhuslikult," lausus ta siis seal nüüd lõpuks midagi. "Pole kohalik kunagi olnud, aga ilmselt jään siia paikseks ka," lisas Rosa veel juurde.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Keskväljakul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskväljakul.   Keskväljakul. Empty

Tagasi üles Go down
 
Keskväljakul.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Mystic Falls :: Mystic Falls :: Town Square-
Hüppa: